
De Culturele Hoofdstad van 2017, Aarhus, is vanaf de winter een stuk beter bereikbaar. Eind oktober zal de luchtvaartmaatschappij meerdere malen per week vanaf Eindhoven Airport richting de Deense stad vliegen.
Met Ryanair naar Aarhus
Op dit moment is het alleen mogelijk om vanaf Nederland naar de luchthaven van Billund te vliegen om vanaf daar verder te reizen. Met de nieuwe lijnvlucht vanaf Eindhoven wordt de Culturele Hoofdstad een stuk beter bereikbaar. Dat is goed nieuws, want Aarhus is een stedentrip meer dan waard. Dat kun je onder andere hier, hier en hier lezen.
Goedkope vliegtickets
Zoals je van Ryanair waarschijnlijk wel gewend bent, doen de vliegtickets niet al te veel pijn aan je portemonnee. Al vanaf € 19,99 heb je een enkeltje richting het noorden. Bekijk hier de vliegtijden en prijzen vanaf oktober 2017.

Agnes - Fika Magazine
Hi! Ik ben de oprichtster van Fika Magazine. Dagelijks deel ik op dit online lifestylemagazine mijn liefde voor Scandinavië en hoop ik jullie te inspireren met al het moois dat uit het hoge noorden komt.Nieuwsbrief
Elke twee weken een leuke update?