Inez & Vinoodh in Fotografiska Stockholm

We hebben weer een extra reden voor je om deze zomer een citytrip te boeken naar Stockholm. Vanaf 11 juni hangt er in fotografiemuseum Fotografiska een speciale tentoonstelling om het werk van duo Inez van Lamsweerde en Vinoodh Matadin te eren.

Volgende maand viert het fotografenduo alweer hun 25jarige jubileum en de meest bijzondere stukken uit hun carriere zullen in de tentoonstelling worden opgenomen. Dit varieert van modecampagnes die ze schoten voor de meest vooraanstaande merken tot muziekvideo’s voor sterren als Lady Gaga.

Enige wat jij dus nog hoeft te doen is een vliegticket boeken. Oh, en als je dan toch in Stockholm bent kun je ook nog even hier, hier en hier heen.

Fotocredits: Inez van Lamsweerde Vinoodh Matadin


Agnes - Fika Magazine
Hi! Ik ben de oprichtster van Fika Magazine. Dagelijks deel ik op dit online lifestylemagazine mijn liefde voor Scandinavië en hoop ik jullie te inspireren met al het moois dat uit het hoge noorden komt.

Nieuwsbrief

Elke twee weken een leuke update?

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Volgende